Upozornění k SZZ

UPOZORNĚNÍ  K SZZ

Žádám studenty, kteří přistoupí k  řádnému termínu státní závěrečné zkoušky v  červnu 2022, o provedení kontroly všech absolvovaných předmětů v systému, nejpozději však do 25. května 2022. V  případě rozporu kontaktujte ihned příslušnou katedru

Kdo nebude mít do tohoto data vše potřebné splněno a zapsáno v portálu či bude ještě něco plnit později, max. však do konání SZZ, oznamte to na  tvrda@ff.zcu.cz.

Také žádám ty studenty, kteří mají letos SZZ zapsanou, ale nebudou k ní moci pro nesplnění některého z požadavků přistoupit, aby mě o tomto informovali.

Zároveň upozorňuji budoucí absolventy o zkontrolování svého místa narození v portálu! Ozvěte se ihned při zjištění chyby, po vytištění diplomu si již budete případnou opravu diplomu a dodatku k diplomu hradit sami, dle sazebníku ZČU.

Děkuji a přeji všem hodně úspěchů.

Mgr. Alena Tvrdá

04.05.22